eczadan

bizi arayın

sepet
www.eczadan.com´da world, axess, maximum, card finans ve bonus´a özel taksitli satış dönemi başladı...Vade farksız 3 taksit ve 9 aya varan taksitlerle... www.eczadan.com... KARGO SADECE 5 TL... Extra Bedel Ödemeden KAPIDA KREDİ KARTI VEYA NAKİT ÖDEME İMKANI...Tel: 0216 567 70 70

cinsel ürünler

Hakkımızda

Hakkımızda

     Mağazamıza Hoş geldiniz

     Eczadan.com ekibi 1996 yılında başladığı kimya ve 2002 yılında başladığı kozmetik hayatına e ticaret alanında devam etme kararı almış ve siz değerli müşterilerine alanında uzman kadrosuyla (kimya, kozmetik, halkla ilişkiler ve işletme eğitimli) eksiksiz danışma hizmeti ve doğru ürünlere yönlendirme mantığını kendisine ilke edinmiş profesyonel tam donanımlı bir internet alışveriş sitesidir.

     İnternet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz www.eczadan. com binerce ürün seçeneği ve ar-ge birimi sayesinde sağlık, kozmetik ve medikal ürünler sektöründeki yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek alanındaki uzmanlığı ve tecrübesiyle sektörüne yön veren bir sistem olmayı başarmıştır.

     Eczadan.com satış aşamasında müşteri memnuniyetini kendilerine felsefe edinmiş profesyonel kadrosu ile hizmet veren destek ekibinin yanı sıra gerekli tüm güvenlik sertifikalarını sisteminde bulundurarak siz değerli müşterilerinin güvenli alıveriş yapabileceği bir ortam sunmaktadır.

     Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.

     Eczadan.com - Banka Haberleşme Güvenliği Sistemi

     Gerçekleştireceğiniz alışverişlerde kart bilgilerinin sitemizden bankaya gönderilmesi ile ilgili güvenlik, bankaların sunduğu en üst düzeyde güvenlik ile gerçekleşir.

     Eczadan.com - Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği Sistemi

     Eczadan.com un sipariş sayfalarında site ve ziyaretçiler arasındaki haberleşmeler 128 bit SSL sertifikası standartlarında gerçekleşir. Yapacağınız kredi kartı alışverişlerinde kart bilgilerinin verileceği sayfalarda bu haberleşme şeklinin olup olmadığını ve sayfaya ulaşıldığında adres sütununda yazan ifadenin http://... şeklinde değil, https://... şeklinde oluşu ifade etmektedir. Bu özellikteki sayfalara ulaştığınızda aynı zamanda tarayıcının sağ alt bölümünde kilit işareti de olacaktır.

     Eczadan.com  Veri Güvenliği Sistemi

     En güvenilir ortamda gerçekleştireceğiniz alışverişlerde siz ve kredi kartını size sunan bankanız haricinde hiçbir kurum, kuruluş ve kişi (biz dahil ) tarafından bilgilerinize ulaşılamaz. Kredi kartı işlem sayfaları kart bilgilerinizi direk bankanızın pos sistemine iletir ve yapılan alışveriş sonucunu siz değerli müşterilerimize iletir. Kredi kartı bilgileriniz bilinen bilinmeyen başka hiç bir yöntemlerle aktarılmaz. Canlı gerçekleşen alışverişin sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerinize bizim tarafımızdan dahi ulaşılması mümkün değildir.

     Şirketimiz e ticaret alanında yatırımlarına hızla devam etmekte ve her geçen gün bir öncekinden daha kaliteli çalışmalar sağlamaktadır. Gerekli donanım, bilgi birikimi ve eğitim seviyesi ile sektörüne yön veren firmamız e ticaret platformunda yerini almış, hedeflerini en üst seviyede tutarak yoluna devam etmektedir.

     Türkiye’nin en iyilerinden seçilmiş yazılım donanım ve alt yapılarını kullanıyor olmamız bunun en açık kanıtıdır.

     Bizim için en önemli olan siz değerli müşterilerimizin sağlıklı günler geçirmenizi diler alışverişlerinizde satış öncesi ve sonrası desteğimizi sizlere sunarız.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Saygılarımızla eczadan.com ailesi...

 

                             www.eczadan.com Cihan Sanal Mağazacılık ve Bilişim Hizmetleri Kuruluşudur.

Ana Sayfa  Alışveriş Sepetim | Yeni Üyelik |Haberler |Hakkımızda | Yardım | İletişim 
E-Posta Üyeliği
Yeniliklerder haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
E-posta adresiniz :
Üyelik İşlemleri
Yeni Üyelik
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Sipariş İşlemleri
Sipariş İzleme
Sipariş Yardım Formu
Ödeme Bildirim Formu
Alışveriş İşlemleri
Alışveriş Sepeti
Alışveriş Listesi
Alarm Listesi
Yardım
Sık Sorulan Sorular
Para Puanlar
Online Ödeme Formu


cinsel ürünler

Ana Sayfa Hakkımızda Haberler S.S.S Site Haritası İletişim
Copyright © 2010-2013 eczadan.com
İstanbul